Honda NSS125 Forza

1.jpg
Barevné varianty: Dostupnost:

Bílá matná perleťová Cool / Modrá matná perleťová Pacific

 na objednání

Stříbrná metalická Lucent / Modrá matná perleťová pacific

na objednání

Šedá matná Canos / Hnědá matná perleťová Havana

na objednání

Černá matná Ruthenium / Stříbrná metalíza

 na objednání

 

Doporučená cena s ABS: 2018  129.900,-kč

 

logo-eshop.jpg Eshop originálního příslušenství Honda Forza 125

 

 • Bezklíčkové ovládání Honda Smart Key
 • Upravená zpětná zrcátka 

Nový skútr Forza 125 byl navržen pro ty evropské zákazníky, kteří od 125cm3 skútru požadují více: vyšší výkon, lepší agilitu a větší praktičnost. Rozhodující jsou pro ně styl, kvalita a výkon; od svého života očekávají co nejvíce a každý zážitek chtějí prožít naplno.

Přední štítek je výškově nastavitelný pro maximální pohodlí na dálnici i ve městě. Stroj disponuje velkou schránkou (48 litrů, což postačuje pro dvě integrální přilby) pod sedlem, je vybaven 12V zásuvkou v malé schránce a jeho prémiový charakter zdůrazňují přední i zadní světla z LED diod.

Nový, kapalinou chlazený motor o objemu 125 cm3 je čtyřventilový agregát, jehož sací i výfukový systém byl navržen s důrazem na silný zátah ve středních otáčkách a na co největší maximální výkon. Nabízí rychlý rozjezd z klidu, ve své třídě bezkonkurenční dynamickou akceleraci z 90 km/h a špičkový výkon při vysokých rychlostech. Díky technologiím s nízkým třením se tento motocykl vyznačuje působivou spotřebou pouhých 2,3 l/100 km (v režimu WMTC).

Vzhledem ke vzpřímené poloze s nohama vpředu je jezdec dobře kryt. Díky plexi štítu, který lze snadno přestavit do jedné ze šesti poloh v rozmezí 120 mm, se stroj dokáže přizpůsobit všem typům jezdců i různým druhům provozu. Pečlivě tvarované sedlo nabízí dostatek prostoru pro dvě dospělé osoby a pod ním se nachází odkládací schránka schopná pojmout dvě integrální přilby. V přední příruční schránce je umístěna 12V zásuvka pro nabíjení elektronických zařízení, která je zároveň dost velká na to, aby se do ní vešla plastová láhev s vodou. Výška sedla činí pohodlných 780 mm.

Vysoko umístěné přístroje, které byly navrženy s důrazem na snadnou přehlednost, zahrnují inverzní podsvícený LCD displej. Otáčkoměr a ukazatel rychlosti s výrazným barevným podsvícením se vyznačují elegantními křivkami. Na centrálním LCD displeji se nacházejí hodiny (s velkými čísly), ukazatel množství paliva, údaj o průměrné spotřebě, údaj o spotřebě paliva za zvolený úsek, dvě denní počítadla ujetých kilometrů (A a B), tachometr a ukazatel teploty chladicí kapaliny.

Pokud skútr stojí a je stisknutá brzda, funkce Idling Stop motor po třech sekundách chodu na volnoběh automaticky vypne a po otočení rukojetí plynu znovu ihned nastartuje. Použití této funkce je velmi snadné díky alternátoru s integrovaným startérem a systému zpětného natočení, který vrací klikový hřídel zpět do polohy před sáním vzduchu, a díky dekompresnímu mechanizmu, jenž potlačuje odpor roztáčení klikového hřídele kvůli kompresi. Systém disponuje funkcí sledování stavu baterie, jež umožní vypnutí systému s cílem předejít jejímu nadměrnému vybíjení. Motocykl je vybaven baterií YTZ8V s dlouhou životností.

15palcové přední kolo z hliníkové slitiny je obuto do pneumatiky o rozměru 120/70-15, zatímco 14palcové zadní kolo používá pneumatiku o rozměru 140/70-14, jež nabízí maximální trakci a jízdní komfort. Přední kolo je opatřeno jedním brzdovým kotoučem o průměru 256 mm, kterému sekunduje 240mm kotouč na zadním kole. Pro lepší kontrolu při brzdění na kluzkém povrchu může být stroj vybaven systémem ABS.

Jedním z cílů týmu konstruktérů bylo, aby průměrný uživatel musel k čerpací stanici zajíždět nanejvýš jednou týdně; toho se podařilo dosáhnout díky úspornému motoru se spotřebou 2,3 l/100 km (v režimu WMTC) a 11,5litrové nádrži.Parametry Honda NSS125 Forza

Přidat Honda NSS125 Forza k porovnání

Typ motoru Kapalinou chlazený čtyřtaktní čtyřventilový jednoválec SOHC
Vrtání x Zdvih 52.4 x 57.9 mm
Zdvihový objem 124.9 mm
Kompresní poměr 11:5:1
Max. výkon kw /ot. za min 10.5kW/8 750 ot/min
Max. kroutící moment Nm/ot. za min 12Nm/8 250 ot/min
Převodovka Bez řazení – klínový řemen
Sekundární převod Klínový řemen
Rozměry DxŠxV 2,134 x 748 x 1,452 mm
Rozvor 1490 mm
Výška sedla 780 mm
Světlá výška 148 mm
Objem nádrže 11.5 Lt
Pneu př. 120/70-15
Pneu zad. 140/70-14
Odpružení př. Teleskopická přední vidlice
Odpružení zad. kyvná vidlice s dvěma tlumiči
Brzdy př. 256mm disk
Brzdy zad. Kotouč 240mm
Provozní hmotnost
Provozní hmotnost ABS 162 kg
Spotřeba paliva 2,3 Lt

Další obrázky Honda NSS125 Forza

 • 10.jpg
 • 11.jpg
 • 12.jpg
 • 2.jpg
 • 2015Forza_125.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 6.jpg
 • 7.jpg
 • 8.jpg
 • 9.jpg

Poptávka financování

Máte o motocykl zájem, ale nedostává se Vám financí? Zašlete nám poptávku na financování motocyklu - společně určitě najdeme optimální řešení takovéto situace.

Online objednávka na servis >

VOLEJTE 274 818 595

Honda NSS125 Forza